Witamy w Chromie,

drukarni internetowej, która w nowoczesny, szybki i przyjazny sposób przeniesie Twoje projekty na papier.
Współpraca z drukarnią nigdy wcześniej nie była tak prosta. I tak dobra!

Nr 1 w Polsce

W roku 2009 wprowadziliśmy na rodzimy rynek – jako pierwsza firma w Polsce – narzędzie online, które zrewolucjonizowało sposób współpracy Klientów z drukarnią. Nasz portal chromadruk.pl to nowoczesny i w pełni zautomatyzowany sklep internetowy, który daje możliwość szybkiego i prostego zamówienia profesjonalnych materiałów reklamowych. Jest dostępny 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. System w przyjazny sposób prowadzi przez kolejne etapy zamówienia, wycenia je oraz na bieżąco informuje o statusie realizacji. Bezpłatną przesyłkę dostarcza kurier.

Zobacz jak to działa! >

Tylko w Chromie Klienci mogą wgrywać swoje pliki z opcją sprawdzania 3D. Dzięki niej, już na etapie składania zamówienia, można zobaczyć, jak zamawiany produkt będzie prezentował się „na żywo”.

Dowiedz się więcej >

Zaufany partner w biznesie

Chroma to lider krajowego rynku, jak również jedna z czołowych firm poligraficznych w Europie. Działamy od 23 lat. Ponieważ odważnie inwestujemy w nowoczesne urządzenia i technologie, to drukujemy: efektywnie kosztowo, z wykorzystaniem materiałów o najwyższej jakości, uzyskując najlepsze parametry wydruku. 93% produktów opuszczających naszą drukarnię jest ekolo- giczna! Jako pierwsi w Europie zaczęliśmy stosować japońską technologię H-UV, zapewniającą najwyższe, przyjazne środowisku naturalnemu, standardy druku.

Poznaj bliżej nasze zielone podejście!

Kierowani dużym apetytem biznesowym, nieustannie rozwijamy się i osiągamy kolejne, ambitne cele. Dziś nasze hale produkcyjne zajmują powierzchnię 12,5 tys. m2 , a biura i pomieszczenia socjalne – 2,5 tys. m2. Nad realizacją zleconych nam zamówień czuwa ponad 250 profesjonalistów – pracowników Chromy. Nasza siedziba znajduje się w Żarach (woj. lubuskie).

schema